TAK DAWNIEJ NA WSI BYWAŁO

Bazylowa Polana

Ponad 3 ha Polana położona  w Piotrkowiczkach wśród malowniczych WZGÓRZ TRZEBNICKICH (20 min drogi od Wrocławia) jest idealnym miejscem do zabawy na świeżym powietrzu. Na miejscu czeka na dzieci moc atrakcji: strzelnica łucznicza, wykrywacz metali, akcesoria militarne, biegi w workach, zawody zręcznościowe, zabawy o tematyce przyrodniczej i ekologicznej, biesiada przy radośnie płonącym ognisku i aromatycznym zapachu pieczonych kiełbasek.

Piotrkowiczki to malowniczo położona wieś w Krainie Wzgórz Trzebnickich. Pragniemy zainteresować Państwo naszą ofertą zajęć, które łączą zabawę z nauką i integracją w zgodzie z Matką Naturą.Celem naszych spotkań z naturą jest pobudzanie ciekawości dziecka i wyposażenie w podstawową wiedzę na temat przyrody. Przebywanie na łonie natury poprawia funkcjonowanie ucznia w społeczeństwie, rozwija wyobraźnię i kreatywność, obniża poziom stresu, stymuluje procesy poznawcze, motywuje do rozwoju, poprawia relacje z drugim człowiekiem, kształtuje odpowiedzialność za siebie i innych.Dlatego warto skorzystać z naszych propozycji i wprowadzać dzieci w zaczarowany świat natury i piękna.

Program ramowy

 • Zapoznanie z terenem i celem zajęć.
 • Zabawy integracyjno-sprawnościowe, wykorzystanie naturalnej potrzeby ruchu na świeżym powietrzu.
 • Realizacja wybranego bloku tematycznego.
 • Relaks przy ognisku lub posiłek w plenerze.
 • Zabawy, konkursy, podsumowanie zajęć.

TAK DAWNIEJ NA WSI BYWAŁO

Kiedy: od maja do październikaKto: warsztaty skierowane do dzieci od 6 roku życiaPodczas zabawy w „retro wieś” przeniesiemy się w czasie dowiejskiego życia dzieci sprzed stu laty. Poznamy zabawy,które towarzyszyły naszym babciom i prababciom i byłyźródłem radości i niesamowitej pomysłowości naszychprzodków. Ponieważ dzieci od najmłodszych lat brały udziałw pracach polowych i domowych, zaprezentujemy iwykonamy najpopularniejsze czynności codzienne.Postaramy się także przygotować samodzielnie prostyposiłek. Podczas spaceru po okolicy zbierzemy dary natury ijeżeli nie będą nadawały się do jedzenia, wykorzystamy je dozabaw artystycznych.

TERMINY

DOWOLNY

CENA

50 zł/os.

CENA ZAWIERA

 • Wstęp na Bazylową Polanę
 • Przeprowadzenie wybranego programu.
 • Ognisko/Grill.
 • Wychowawcy GRATIS.

Transport

Istnieje możliwość zapewnienia dojazdu autokarem z Wrocławia – 54 miejsca w cenie 1100 zł , bus 22 osoby- 600 zł.

ZAMÓWIENIA / PYTANIA

  To Top