Witaj Wiosenko

Bazylowa Polana

Ponad 3 ha Polana położona  w Piotrkowiczkach wśród malowniczych WZGÓRZ TRZEBNICKICH (20 min drogi od Wrocławia) jest idealnym miejscem do zabawy na świeżym powietrzu. Na miejscu czeka na dzieci moc atrakcji: strzelnica łucznicza, wykrywacz metali, akcesoria militarne, biegi w workach, zawody zręcznościowe, zabawy o tematyce przyrodniczej i ekologicznej, biesiada przy radośnie płonącym ognisku i aromatycznym zapachu pieczonych kiełbasek.

Piotrkowiczki to malowniczo położona wieś w Krainie Wzgórz Trzebnickich. Pragniemy zainteresować Państwo naszą ofertą zajęć, które łączą zabawę z nauką i integracją w zgodzie z Matką Naturą.Celem naszych spotkań z naturą jest pobudzanie ciekawości dziecka i wyposażenie w podstawową wiedzę na temat przyrody. Przebywanie na łonie natury poprawia funkcjonowanie ucznia w społeczeństwie, rozwija wyobraźnię i kreatywność, obniża poziom stresu, stymuluje procesy poznawcze, motywuje do rozwoju, poprawia relacje z drugim człowiekiem, kształtuje odpowiedzialność za siebie i innych.Dlatego warto skorzystać z naszych propozycji i wprowadzać dzieci w zaczarowany świat natury i piękna.

Program ramowy

 • Zapoznanie z terenem i celem zajęć.
 • Zabawy integracyjno-sprawnościowe, wykorzystanie naturalnej potrzeby ruchu na świeżym powietrzu.
 • Realizacja wybranego bloku tematycznego.
 • Relaks przy ognisku lub posiłek w plenerze.
 • Zabawy, konkursy, podsumowanie zajęć.

WITAJ WIOSENKO

Co Kiedy: w marcu, niekoniecznie 21, dobrym terminem jestteż początek kwietnia, kiedy przyroda intensywnie budzi siędo życia.

Kogo zapraszamy: dzieci z przedszkola i szkołypodstawowej.

Proponujemy: podczas 4-5 godzinnegopobytu na Polanie poznamy staropolskie, wywodzące sięjeszcze z czasów pogańskich, obyczaje zaklinania przyrody,aby zapewnić dobre zbiory, pomyślność i ochronę przedniekorzystnymi zjawiskami pogodowymi. Wspólnieprzygotujemy kukłę znienawidzonej Marzanny, po czymspalimy ją w ognisku.

TERMINY

DOWOLNY

CENA

50 zł/os.

CENA ZAWIERA

 • Wstęp na Bazylową Polanę
 • Przeprowadzenie wybranego programu.
 • Ognisko/Grill.
 • Wychowawcy GRATIS.

Transport

Istnieje możliwość zapewnienia dojazdu autokarem z Wrocławia – 54 miejsca w cenie 1100 zł , bus 22 osoby- 600 zł.

ZAMÓWIENIA / PYTANIA

  To Top