Bazylowa Polana w 2018 roku uzyskała certyfikat Zagrody Edukacyjnej. Ogólnopolska Sieć Zagród Edukacyjnych powołana została w kooperacji Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi w celu propagowania wiedzy ekologicznej, przyrodniczej zdobywanej w naturalnym środowisku.

Piotrkowiczki to malowniczo położona wieś w Krainie Wzgórz Trzebnickich ( 18 km od Wrocławia). Pragniemy zainteresować Państwa naszą ofertą zajęć, które naukę łączą z zabawą i integracją grupy. Celem naszych spotkań jest rozbudzenie naturalnej ciekawości dzieci i wyposażenie w wiedzę na temat przyrody. Przebywanie na łonie natury poprawia funkcjonowanie ucznia w społeczeństwie, rozwija wyobraźnię i kreatywność, obniża poziom stresu, stymuluje procesy poznawcze, motywuje do rozwoju, poprawia relacje z drugim człowiekiem, kształtuje odpowiedzialność za siebie i innych. Dlatego warto skorzystać z naszej oferty i wprowadzić dzieci w fascynujący świat natury i piękna.

Na naszej rozległej polanie do dyspozycji gości przygotowaliśmy 3 wiaty z ławkami, każda z nich dysponuje 50 miejscami do siedzenia, miejscami na ogniska i grilla, bar z mini plażą i leżakami, boisko do siatki plażowej z możliwością gry w mini piłkę nożną. Do dyspozycji naszych młodych gości pozostaje także strzelnica paintballowa, strzelnica łucznicza, trampolina, basenik do łowienia rybek, tor wyścigów jaszczurek, ścieżka zdrowia, mini zoo.

Dla zainteresowanych zorganizujemy również przejażdżki na kucyku lub wozem konnym.

Gwarantujemy świetną zabawę połączoną z edukacją i wypoczynkiem na świeżym powietrzu.

« z 23 »
To Top